Raspored polaska autobusa na KnockOut Snow Closing!

KnockOut Snow Closing

Društvene mreže

mariborskopohorje

Raspored polaska autobusa na KnockOut Snow Closing!

Dođite na mjesto polaska ranije kako bi ukrcaj prošao bez stresa i kako bismo na vrijeme krenuli na put!

SPLIT – ČETVRTAK 03.03.2016. – 23:00 – Sukoišanska ulica

ŠIBENIK – PETAK 04.03.2016. – 00:30 – Trgovački centar Vidići

ZADAR – PETAK 04.03.2016. – 02:00 – Sportska dvorana Višnjik

POREČ – PETAK 04.03.2016. – 03:00 – Autobusni kolodvor

MALI LOŠINJ – PETAK 04.03.2016. – 03:30 Autobusni kolodvor

PULA – PETAK 04.03.2016. – 03:45 – Parkiralište Konzuma Pula

CRES – PETAK 04.03.2016. – 04:15 – Autobusni kolodvor

RIJEKA – PETAK 04.03.2016. – 05:00 – Vrata Jadrana, smjer Slovenija

ZAGREB – PETAK 04.03.2016. – 06:00 – južno parkiralište Arene Centar Zagreb

Vidimo se!!!